Незалежний інформаційно-освітній ресурс
Сьогодні 23 вересня 2023 року
контакти
haidamaka@ukr.net
ICQ: 165311012
Внесок на розбудову
Гаманці web-money:
гривні - U120839574248 долари - Z638725061953
євро - E197392062209
Партнери сайту
Блог про митецтво, науку та подорожі
Жертводавці
лічилка
Матеріали для генеалогічних досліджень
  1. Старшинський Рід Алфьорових: генеалогія, соціально-політичне та майнове становище слобідської гілки другої половини XVII – початку XX ст.
    Олександр Алфьоров

    У дослідженні Олександра Алфьорова вперше зібрано відомості про представників слобідської гілки Роду Алфьорових. Поколінний розпис нараховує 141 представника козацького клану, історія якого починається із дати заснування Сумського козацького полка. З книги стає відомо про походження прізвища Алфьорових, соціально-політичне та майнове становище Роду.

    124 Kb, doc/rar


  2. Метрична та сповідна книга с. Стецівка за 1802 рік

  3. Реєстр Війська Запорізького Низового 1581 року
    20 kb, doc/zip

  4. Матеріали до історії роду Голубів

  5. Слов'янські автохтонні особові власні імена в побуті українців XIV-XVII ст.
    4 Mb, djvu
    Імена, прізвища та прізвиська згадані в монографії
    В цьому дослідженні міститься ґрунтовне дослідження українських власних імен, а також великий їх перелік з вказанням місця і дати першої згадки. Чудова книга щоб розпочати дослідження свого родоводу.
    За надану книгу подяка Олександру Алфьорову, за обробку іменного показчика подяка Annettt.



Донщина і далі на схід
Східна Слобожанщина
Книга про Стародубщину
Лужицькі серби
Підляський архів
Джерела
Цікава стаття

Року Божого 1475-го у православній шляхетській родині Дашковичів на Південній Київщині народився син, який був охрещений Остапом. Батько першого українського «польового командира» Іван був прикордонним урядовцем Великого князівства Литовського. Остап дуже гордився тим, що його дід Дашко, засновник роду Дашковичів, служив при дворі самого великого литовського князя Свидригайла. Відомо, що за військові вислуги у 1503 році польський король Олександр Ягеллончик надав Іванові Дашковичу землі на Наддніпрянщині. Дашковичі мали шляхетський герб «Леліва», який переходив з покоління в покоління та був викарбуваний на щиті Остапа Дашковича. Цей бойовий щит побував у багатьох жорстоких баталіях на теренах Русі, Литви, Московії та Криму, в тому числі і грандіозній Ольшаницькій битві 1527 року.

Дружні ресурси
Ідея та створення сайту - Haidamaka